නිදහස් කුසලානයට මැතිව්ස් නෑ

නිදහස් කුසලාන තුන්කොන් විස්සයි විස්ස ක්‍රිකට් තරඟාවලිය ශ්‍රී ලංකා කණ්ඩායමේ නායක ඇන්ජලෝ මැතිව්ස් ට අහිමි වී තිබෙනවා. පසුගිය බංග්ලාදේශ තරඟ සංචාරයේදී මැතිව්ස්ට ඇති වූ ආබාධ තත්ත්වය තවමත් සුව අතට පත් නොවීම හේතුවෙනුයි ඔහුට නිදහස් කුසලාන තරඟාවලිය අහිමි වී ඇත්තේ. ශ්‍රී ලංකාව , ඉන්දියාව සහ බංග්ලාදේශය  අතර පැවැත්වීමට නියමිත තුන්කොන් තරඟාවලියේ ශ්‍රී ලංකා කණ්ඩායමේ නායකත්වය දිනේෂ් චන්දිමාල්ට හිමිව තිබෙනවා.

නිදහස් කුසලාන ක්‍රිකට් තරඟාවලිය මාර්තු 06 වනදා කොළඹ ආර්.ප්‍රේමදාස ක්‍රීඩා පිටියේදී ආරම්භ වීමට නියමිත අතර මෙම තුන්කොන් තරඟාවලිය සඳහා ඉන්දීය කණ්ඩායමේ නිත්‍ය නායක විරාට් කෝලි, මහේන්ද්‍ර සිං දෝනි, බුවනේෂ්වර් කුමාර්, ජස්ප්‍රිට් බුම්රා සහ හාර්දික් පාණ්ඩ්‍යා යන ප්‍රබලතම ක්‍රීඩකයන් 05 දෙනා ඇතුළත් නොවන බව ඉන්දීය මාධ්‍ය වාර්තා කර තිබෙන්නේ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*